Ogłoszenie o naborze

OGŁOSZENIE O NABORZE
PRACOWNIK FIZYCZNY

Spawacz metodą TIG
SPAWACZ TIG (141)- STAL CZARNA I STAL NIERDZEWNA
Biuro Obsługi Rady Miasta

Sygnatura 2016/TIG/1

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Spawanie rur ze stali czarnej i stali nierdzewnej metodąTIG (141)

Spawanie stali nierdzewnej o grubości 3-5 mm

Praca z rysunkiem technicznym

WYMAGANIA:

KOMUNIKATYWNA znajomość językaniemieckiego (warunek konieczny)

Min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodziespawacza (warunek konieczny)

Aktualny certyfikat spawalniczy  TIG (warunekkonieczny)

Znajomość rysunku technicznego

Prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę zniemieckim pracodawcą

Stałą pracę w renomowanymniemieckim zakładzie

Pełny pakiet socjalny

Atrakcyjne wynagrodzenie (10-14 euro brutto/godzina+ 35-45 netto diety/ przepracowany dzień)

Zakwaterowanie

Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

Pomoc w organizacji wyjazdu

Dodał Radosław Drozdowski
Data dodania 2016-11-05 10:00:00
Data startu
Data zakończenia 2025-12-31 15:00:00
Minimalny staż Niewymagany
Powrót Drukuj do PDF Drukuj Aby aplikować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem.